300 میلیون نفر در جهان به آلرژی مبتلا هستند

سازمان جهانی آلرژی اعلام کرد: در حال حاضر حدود 300 میلیون نفر در سراسر جهان به آسم مبتلا هستند و این آمار تا سال 2025 به 400 میلیون نفر می رسد.

1391/01/29 - 11:35

به گزارش ساینس دیلی، 'روبی پاوانکار' مدیر سازمان جهانی آلرژی در بیانیه ای که دیروز دوشنبه به مناسبت آغاز هفته جهانی آلرژی منتشر شد افزود: 30 تا 40 درصد جمعیت جهان از بیماری آلرژی رنج می برند و شیوع این اپیدمی رو به افزایش است.

مارک کوالسکی رییس کمیته سازماندهی هفته جهانی آلرژی نیز طی بیانیه ای اعلام کرد: افزایش آلرژیهای مختلف در یک فرد، وضعیت آلرژی را در جهان دشوار تر کرده و از این رو یک رهیافت واحد برای تشخیص و درمان آلرژی بسیار لازم و ضروری است.

در این بیانیه سازمان جهانی آلرژی خواستار راهبرد های متمرکز و واحد برای درمان بیماران شد.

16 تا 22 آوریل( 28 فروردین تا 3 اردیبهشت) هفته جهانی آلرژی نام گذاری شده است.

سازمان جهانی آلرژی یک اتحاد بین المللی از 89 انجمن منطقه ای و ملی آلرژی، آسم و ایمنی شناسی است و مقر آن در آمریکاست.

منبع : ایرنا

/ 1 نظر / 6 بازدید

آزمایشگاه تخصصی و فوق تخصصی کیکاووس انجام تست سرطان رحم با دقیقترین متد روز دنیا ( ای پرپ و تین پرپ ) بدون دریافت حق ویزیت پزشک و حق نمونه گیری با وسایل یکبار مصرف فقط در یک روز با اعلام نتیجه آزمایش بصورت رایگان انجام تست ایدز با محفوظ ماندن نام فرد در کوتاهترین زمان بدون نسخه پزشک انجام آزمایش بارداری در نیم ساعت بدون نسخه پزشک انجام تست سرطان سینه ، تخمدان ، پروستات و.... با حساسترین روشهای آزمایشگاهی انجام تست غربالگری سندرم داون (منگولیسم ) و سایر اختلالات ژنتیکی قبل از زایمان انجام کلیه تستهای تخصصی و فوق تخصصی با پیشرفته ترین تجهیزات و کادری مجرب در کوتاهترین زمان با امکان بازدید از آزمایشگاه توسط بیماران نمونه گیری در منزل باتعیین وقت و با تخفیف ویژه تهران 22635792 22635796 22635795